İstanbul Okey Oyna

İstanbul'u dinliyorum, gözlerim kapalı. Önce hafiften bir rüzgâr esiyor; yavaş yavaş sallanıyor yapraklar, ağaçlarda; uzaklarda, çok uzaklarda...
Taşı toprağı altındır İstanbul'un. Kim gelmek isterse açar ona kollarını. Boğaz'ın maviliğine aşık olursun, tarihi dokusu, kültürü, nüfusu... Her şeyi bir başka olmasa demezdi Fatih Sultan Mehmet ; "Ya ben İstanbul'u alacağım, ya İstanbul beni !"
Alımlıdır bir kandırır ki anlamazsın, bazen hatırlatır bazen ağlatır, bazen güldürür. Bunca duygu yoğunluğunun yaşandığı bir şehirde her an yanınızda bir tık uzağınızda olan okey.gen.tr de İstanbullu dostlarımızla beraberiz. Eğlence aradığında sen nerdeysen biz ordayız.
okey.gen.tr siz değerli kullanıcılarımıza Kız Kulesi’ne karşı nargile içerken okey oynama heycanını sunuyor. Eğlenirken samimi dostluklar kurabilir, masanızda kankalarınız ve yancılarla hem okey keyfini yaşarken, hem de sohbet edebilmenin heycanını çıkarabilirsiniz. Canlı DJ performanslarıyla arkadaşlarınıza anlık istek yapabilir, emojilerle sevdiğinize aşkınızı anlatabilirsiniz.
“ İşi bırakacaksın ehline, sen bakacaksın keyfine. “
Bu heycana ortak olmak, bizimle aynı hisleri yaşamak, güzel dostluklar, arkadaşlıklar edinmek, keyifli sohbetin dibine vurmak ve belki de hayatınızın aşkını yaşamak için, siz değerli kullanıcılarımızı da aramızda görmek isteriz.
Çektiğiniz dert değil, okey olsun ;)
okey - okey oyna