okeyTürkiye nin en iyi okey oyununu bizlerle oynamaya ne dersiniz ?

Mobil Okey Oyna

Teknolojik cihazların hayatımıza girmesi ile birlikte bilgisayar ya da akıllı telefonlarımızla okey oynamak daha keyifli hale geldi. Okey oynamak için okey.gen.tr sitemize bağlanıp günün 24 saati arkadaşlarınız ile güvenli şekilde mobil okey oynayabilirsiniz. Web sitemizin kullanışlı ara yüzü ile kullanıcılarımız hiç bir şekilde zorluk çekmeden rahatlıkla bedava okey oynayabilir.

Türk insanın en sevdiği masa oyunlarımızdan olan okey oyununu web sitemizde eşli ya da tek olarak oynayabilirsiniz. Sitemizde okey oynarken zamanlamaya dikkat etmeniz gerekir oyun açılışı 90 saniyeden başlar daha sonraki taş atışlarından sonra 50 saniye süreniz vardir bu süre içinde taş atmasanız sistem otomatik olarak herhangi bir taşı rastgele atacaktır bu yüzden oyunu dikkatli bir şekilde takip etmelisiniz.

MOBİL UYUMLU OKEY SİTESİ

Okey gen tr sitemizde okey oynamak için uygulama ya da program indirmenize gerek yok mobil bir cihaz herhangi bir internet tarayıcısına web sitemizin adresini yazıp mobil destekli okey ile bilgisayara gerek kalmadan telefon ya da tablet ile sitemize bağlanıp okey oynayabilirsiniz sitemize üye olurken kimlik bilgisi vermenizede gerek yok kullanıcı adınızı rastgele bir takma isim yapabilir oyuna bağlandıktan sonra herhangi bir boş masaya oturarak mobil okey oyununu online bir şekilde keyif alarak oynayabilirsiniz.

Dünya da gelişen teknoloji ile birlikte sanal ortamda da insanlar okey oynamak için masaüstü bilgisayar, kahvehane ya da kıraathane gibi toplu bir yere gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden çevrimiçi şekilde cep telefonu veya tablet gibi mobil cihazlar ile okey oyununu rahatlıkla oynayıp hemde chat yapabiliyor.

Güvenli bir şekilde oynamak istiyorsanız okey.gen.tr sitemizi tercih edebilir arkadaşlarınıza önerebilirsiniz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 1838 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 20 Kasım 2022

Cevap bırakın