okeyTürkiye nin en iyi okey oyununu bizlerle oynamaya ne dersiniz ?

Okey Oyna

Online Olarak Çevrim İçi Canlı Okey Oyna

1996 yılından beri Türkiyenin ilk online okey oynama sitesi olan okey.gen.tr uzun yıllardır sanal alemde güvenilir şekilde okey oynama fırsatı veren güvenilir sitelerden birisidir. Canlı olarak çevrim içi okey oynama ile karşınızdaki kişilerle sanki kahve ortamında gibi okey oynayabilir hem de canlı olarak sitemizde bulunan kayıtlı üyelerle birlikte sohbet ederek eğlenceli vakitler geçirerek yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey kendinize yakışan (Rumuz) kullanıcı adını belirleyip okey salonumuza bağlanıp boş masalardan birisine geçmek ya da kendize bir masa açarak birilerini bekleyip veya kendi arkadaşlarınızı sitemize davet ederek oyunu kendi kontrolünüz altında yönetip oynayabilirsiniz. Bunları yapmak istemesenizde sitemizde bulunan üyeler sizleri boş masalara davet edebilir ya da siz boş bulduğunuz herhangi bir masaya oturarak oyuna katılabilirsiniz.

Özelikle son yılarda çıkan pandemi ile birlikte sağlıksız kalabalık toplu mekanlarda okey oynayacağınıza okey.gen.tr sitesi ile eş dost akrabalarnızla yani kısaca internetin olduğu her yerde zaman ve mekan farkı olmadan ister otobüste ister işte ya da kısa süre verdiğiniz molada isterseniz okulda ya da uzun bir yolculuk sırasında kısaca her yerden okey gen tr sitesine bağlanarak online olarak çevrim içi okey oynama şansını yakalayabilirsiniz.

Sitemizde okey oynamak hem eğlenceli hemde çok basit zorlanmadan rahatlıkla eğlenceli okey oyunumuzu ücretsiz şekilde bedava oynayabilirsiniz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 4090 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 13 Kasım 2022

Cevap bırakın