okeyTürkiye nin en iyi okey oyununu bizlerle oynamaya ne dersiniz ?

Misafir Okey Oyna

Misafir Online okey oyunumuzu misafir girişi yaparak üye olmadan da online olarak diğer oyuncularla canlı olacak şekilde misafor okey oynamanın heyecanını yaşayabilirsiniz. Eğlenceye katılın ve bu klasik Türk beceri ve strateji oyununda kendinize meydan okuyun. Oyun oynamak için kullanıcı adına gerek olmadan misafir olarak oynamaya başlamak için verilen bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Kayıt olmanıza gerek yok, yalnızca duz okey aksiyonu giriş yaparak okey oynama keyfini çıkarın.

Okey, Türkiye’de ortaya çıkan ve artık dünya çapında popülerlik kazanan popüler bir taş oyunudur. Strateji, beceri ve biraz da şans gerektiren bir oyundur. Bu yazımızda misafir okey oyununun amacını, oynamak için gerekli ekipmanları, oyunu oynamanın püf noktalarını ve stratejilerini ele alacağız.

Okey oyunu, 2 ila 4 oyuncu arasında oynanabilen bir oyundur. Oyun 2’si joker olmak üzere 106 taşla oynanır. Her oyuncuya setler ve koşular oluşturmak için kullanmaları gereken 14 taş verilir. Oyunun amacı setler ve koşular oluşturarak tüm taşlarından kurtulan ilk oyuncu olmaktır. Oyunu, tüm set ve koşuları tamamlayarak veya diğer oyunculardan önce tüm taşlardan kurtularak kazanabilirsiniz. Konuk okey oynamak için her oyuncunun sırayla havuzdan bir taş çekmesi ve ardından elinden bir taşı atması gerekir. Sitemizde ücretsiz olarak misafir girişi yaparak bedava online okey oynayabilirsiniz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 437 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 01 Nisan 2024

Cevap bırakın